O Nas

Relaks dla ciała i duszy

Warsztat Zdrowia - Zdrowie i relaks
chodzą w parze

Warsztat Zdrowia powstał z misją poprawy komfortu codziennego życia. Chcemy, żeby każdy z was czuł się wygodniej we własnym ciele. To coś więcej niż godzina masażu czy terapii, to przede wszystkim miejsce, w którym Twoje potrzeby zawsze są na pierwszym miejscu.

Nasze zabiegi gwarantują redukcję napięć i rozluźnienie mięśni. Równie istotny jest ich psychiczny aspekt, redukujący stres i wprowadzający mentalny spokój. Takie połączenie pozwala choć na chwilę uciec od trudów dnia codziennego, a także długofalowo wpływa pozytywnie na na nasze ogólne samopoczucie.

Dlaczego Warto?

Poprawa Samopoczucia

Relaks

Korzyści Zdrowotne

O Mnie

Aleksandra
Orzechowska

Certyfikowana Masażystka

Jestem masażystką specjalizującą się w pracy powięziowej. Ukończyłam kurs Masażu Tkanek Głębokich oraz relaksacyjnego masażu powięziowego. Ostatni czas przeznaczam na szkolenia z zakresu Anatomy Trains, które dają mi skuteczne narzędzia do terapii powięziowej. Dzięki temu zwracam uwagę na Twoją postawę, dysbalans w ciele oraz patrzę na ciało w przestrzeni i w ruchu.

Moja praca to zdecydowanie moja pasja. Staram się, aby każdy wychodził usatysfakcjonowany wykonaną usługą czuł się wysłuchany i zaopiekowany.

Prywatnie od wielu lat związana jestem z ruchem – początkowo była to lekkoatletyka, natomiast teraz trenuję trójbój siłowy. 

Ola znakomicie wykonuje swoją pracę, a co równie istotne można poczuć się przy niej swobodnie i w 100% zaufać. Korzystam co tydzień i polecam z całego serduszka!
Kinga Burak
Opinia Google
Scroll to Top